Gillen in achtbanen, meedoen met de leukste activiteiten én spetteren in het Tikibad. Verblijf in Vakantiepark Duinrell een midweek of weekend in een duingalow voor 4-16 personen. En wat dacht je van wandelen door de duinen of lekker spelen op het strand? Ook dat is mogelijk.
Boek nu jouw verblijf met 30% korting!
Bekijk deze dealDuingalows in Duinrell
- Premium – 16 personen – Residence Vakantievilla
- Premium – 14 personen – Oranjerie Vakantievilla
- Premium Plus – 8 personen – inclusief sauna en airco
- Premium Plus – 8 personen – inclusief sauna
- Comfort – 7 personen
- Comfort – 6 personen
- Comfort 6 personen O’Hara
- Premium Plus – 6 personen – inclusief sunshower
- Premium Plus – 6 personen
- Premium – 6 personen
- Budget – 6 personen
- Comfort – 5 personen – inclusief veranda
- Premium Plus – 5 personen
- Comfort – 4 personen
- Comfort – 4 personen – inclusief veranda
- Premium – 4 personen
- Budget – 4 personen
- Comfort – 2 personen – inclusief whirlpool
Tikibad
Tijdens je verblijf heb je 2 x 2 (weekend) of 3 x 2 uur (midweek) uur toegang tot het Tikibad. Hier vind je 21 te gekke glijbanen voor de hele familie. Voor waaghalzen zijn er razendsnelle glijbanen en voor de kleineren is er het kids waterpark Playa. Weetje: in het Tikibad beleef je meer dan 1,5 kilometer aan glijbaanplezier.
Dino Discovery in Duinrell
Van 30 september t/m 5 november 2023 veroveren levensgrote en bewegende dinosaurussen Duinrell. Sta oog in oog met een T-Rex en ga als een echte dino ranger op zoek naar alle prehistorische reuzen. Boek nu je Duinrell-Dino-vakantie inclusief gratis dino-activiteiten en gratis toegang tot de attracties en het Tikibad.
Deel deze tip: